Reinhald

Ulstein Eigedomsselskap si reinhaldsavdeling har ansvaret for reinhaldet på kommunale og interkommunale bygg.

Alle reinhaldarane har iPad med reinhaldsplanar som vert brukt dagleg, og dei tilsette kvitterer for utført reinhald.

Avdelinga har 23 faste reinhaldarar som har sine primærbygg, fordelt på ca. 20 årsverk og nokre tilkallingsvikarar

Kontakt

Heidi Lunde Øvereng - Klikk for stort bilete Per Eide Reinhaldsleiar - Heidi Lunde Øvereng
Telefon: 98 23 06 91
E-post: heidi.lunde.overeng@ulstein.kommune.no

 

 

 

 

 

 

Tilsette på avdeling reinhald

Tilsette på avdeling reinhald
Namn E-post
Liv Solgunn Flø liv.solgunn.flo@ulstein.kommune.no
Greta Notanes greta.notanes@ulstein.kommune.no
Inger Røren inger.roren@ulstein.kommune.no
Sonja Merethe Alvestad sonja.merethe.alvestad@ulstein.kommune.no
Belay Teklemariam Kerin belay.kerin@ulstein.kommune.no
Somkid Maksamarn somkid.maksamarn@ulstein.kommune.no
Erlinda Halog bjørke erlinda.halog.bjorke@ulstein.kommune.no
Fiory Netseraeb fiory.netseraeb@ulstein.kommune.no
Elias Tewolde elias.tewolde@ulstein.kommune.no
Anna Flemming anna.flemming@ulstein.kommune.no
Agnieszka Mentek agnieszka.mentek@ulstein.kommune.no
Munira Serifovic munira.serofic@ulstein.kommune.no
Torny Skingen Volla torny.skingen.volla@ulstein.kommune.no
June -lyn Myrvåg june.lyn.hatlo@ulstein.kommune.no
Ewelina Matusiewicz ewelina.matusiewicz@ulstein.kommune.no
Jowita Schreiber jowita.schreiber@ulstein.kommune.no
Aleksandra Kowalska aleksandra.kowalska@ulstein.kommune.no
Anna Krysztalowicz anna.krysztalowicz@ulstein.kommune.no
Almira Mujic almira.mujic@ulstein.kommune.no
Georgina Allen Peter georgina.allen.peter@ulstein.kommune.no
Agnieszka Sobka agnieszka.sobka@ulstein.kommune.no
Linda Moldskred linda.moldskred@ulstein.kommune.no
Anna Teresa Flemming anna.teresa.flemming@ulstein.kommune.no