Kontaktinformasjon til PPT-teama

    

Leiar og merkantil

Ingrid Evebø Haug, PPT-leiar
tlf. 948 84 062
ingrid.evebo@ulstein.kommune.no

Mariann Lillerovde, administrativ konsulent
tlf. 469 23 051
mariann.lillerovde@ulstein.kommune.no

Inger Anne Fugelsnes, sekretær
tlf. 480 17 422
inger.anne.fugelsnes@ulstein.kommune.no

 

Førskuleteam

Marit Hovdenak, teamleiar førskule
tlf. 948 84 670
marit.hovdenak@ulstein.kommune.no

Mona Eri Pettersen, ped.-psyk. rådgivar
tlf. 918 76 237
mona.eri.pettersen@ulstein.kommune.no

Randi Janne Kvammen, ped.-psyk. rådgivar
tlf. 480 17 426
randi.kvammen@ulstein.kommune

Hege Abeltun, ped.-psyk. rådgivar
tlf. 48017431
hege.abeltun@ulstein.kommune.no

Birte Haddal Engeset, ped.-psyk. rådgivar
tlf. 975 61 481
birte.haddal.engeset@ulstein.kommune.no

 

Barneskuleteam

Maria Khashayarpour, temleiar barneskule
tlf. 480 17 430
maria.khashayarpour@ulstein.kommune.no

Kristin Sæther, ped.-psyk. rådgivar
tlf. 469 51 825
kristin.sather@ulstein.kommune.no  

Tina Louise Liadal, ped.-psyk. rådgivar
tlf. 480 17 427
tina.louise.liadal@ulstein.kommune.no

Beate Farstad, ped.-psyk. rådgivar
tlf. 480 17 425
beate.farstad@ulstein.kommune.no

Annette Kjøde Egset, ped.-psyk. rådgivar
tlf. 480 17 419
annette.kjode.egset@ulstein.kommune.no

Nina Lødøen Øen, ped.-psyk. rådgivar
tlf. 480 17 424
nina.oen@ulstein.kommune.no

 

Ungdomsteam

Ann-Karin Sætre, teamleiar ungdom
tlf. 480 17 429
ann.karin.saetre@ulstein.kommune.no

Anne Ragnhild Roland, ped.-psyk. rådgivar
tlf. 480 17 423
anne.ragnhild.roland@ulstein.kommune.no

Mildrid Flø, ped.-psyk. rådgivar
tlf. 948 87 280
mildrid.flo@ulstein.kommune.no

Eilin Kalvøy, ped.-psyk. rådgivar
tlf. 912 43 229
eilin.kalvøy@ulstein.kommune.no

Sølvi Dimmen, teamleiar / ped.-psyk. rådgivar
tlf. 996 27 876
solvi.dimmen@ulstein.kommune.no

 

Vidaregåande/vaksne

Viviann Skeide, teamleiar VGO/vaksen
tlf. 480 17 428
viviann.skeide@ulstein.kommune.no

Ingeborg Dyrhaug Hatløy, ped.-psyk. rådgivar
tlf. 469 57 614
ingeborg.hatloy@ulstein.kommune.no

Heidi Mundal, ped.-psyk. rådgivar
tlf. 480 17 421
heidi.mundal@ulstein.kommune.no

Ingrid Redse Mjaaseth, ped.-psyk. rådgivar
tlf. 480 17 432
ingrid.redse.mjaaseth@ulstein.kommune.no